Služby

Prodej a pronájem nemovitostí

Naší specializací je prodej a pronájem nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Při prodeji nemovitostí dbáme na maximální profesionalitu a preciznost práce, dodržování etických zásad a především na vytvoření dlouhodobého obchodního vztahu se zákazníkem. Největší odměnou je pro nás spokojený klient, který se na nás rád obrátí i v budoucnu nebo nás doporučí známým. Klíčem k úspěchu je aktivní práce s každou nabídkou, sledování trhu, budování cennové a inzertní strategie a potom hlavně aktivní nabízení konkrétním zájemcům z naší databáze, kam denně přibývají desítky potencionálních kupců.

Zdarma ohodnotíme Vaši nemovitost

Nejste si jisti, za kolik nemovitost prodat či pronajmout. Obraťte se na nás a my Vám zdarma s určením ceny pomůžeme.

Vyhledávání nemovitostí ke koupi a pronájmu

Nemáte čas hledat si bydlení nebo Vás to nebaví? Nechte to na nás. Nabízíme exkluzivní služby, kdy za Vás projdeme současnou nabídku na trhu a najdeme nemovitost Vám šitou na míru.

Evidence a práce s poptávkou

Dlouhodobě a bezplatně evidujeme zájemce o nákup nemovitostí, kteří si nevybrali z naší nabídky a přednostně je informujeme o nových nabídkách splňujících jejich požadavky.

Propracovaná inzerce

Inzerujeme na internetových serverech s nejvyšší návštěvností, což přispívá k rychlosti úspěšné realizace obchodních případů.

Právní servis

Našim klientům nabízíme v rámci zprostředkování prodeje kompletní právní servis. Veškeré právní záležitosti vyřizuje renomovaná advokátní kancelář Máchal & Bobek (www.ak-mb.cz). Naši advokáti ručí za kvalitu odvedené práce, jsou precizní a flexibilní. Advokátní kancelář je zajištěná vysokým pojištěním (až 22 mil. Kč na jednu pojistnou událost).

V případě požadavku na úschovu finančních prostředků standardně nabízíme advokátní úschovu u advokátní kanceláře Máchal & Bobek (v případě výhradní spolupráce ZDARMA).

Hypoteční servis

Pomůžeme Vám zajistit nejvýhodnější způsob financování koupě nemovitostí. Dlouhodobě spolupracujeme s Hypocentrem Komerční banky, kde Vám kdykoli ochotně poradí a nabídnou Vám ty nejlepší sazby na trhu.